Wilson Tour 2010 / 11  
Laatste nieuws 
WILSON Toernooi All Inn UTRECHT
 lees verder >>

Squashkrant.nl
Ranglijst aller tijden

Ranglijst aller tijden

Wilson Challenger Cup (clubs) (2)
Data Positie 1 Positie 2 Positie 3
14-06-08 Victoria Rotterdam Plan B /B&S Beverwijk Meersquash
16-06-07 Victoria Rotterdam Plan B /B&S Beverwijk Squash Zwolle

Wilson Team Toernooien (3)
Data Categorie A Categorie B Categorie C dames
08-03-08 Squash Beverwijk Victoria 2 The Strokes SquashCity Slickers
10-03-07 SquashWeb Sex Searchers Wilson team Ladies World II
04-03-06 SquashWeb Steijn Sports Squash World 4 Squash City Babes

Wilson Dubbeltoernooi (4)
Data Heren A Dames A Mix A
26-04-08 Frank Harkoren/
Bart Ravelli
Vicky Hynes/
Lauren Selby
Lissette Escheiler/
Frank Hartkoren
28-04-07 Jay Francis/
Niels Hoevenaars
Dagmar Vermeulen/
Milja Dorenbos
Marjon Dingemans/
Rene Mijs
13-04-06 Rene Bron/
Jeroen v Vilsteren
Dagmar Vermeulen/
Lisa kho
Bea de Dreu Spitse/
Jurriaan vd Berg
23-04-05 Tom Hoevenaars/
Marc Reus
Milja Dorenbos/
Larissa Tatuhey
Milja Dorenbos/
Mark Bles

Wilson individuele toernooien (55)
Data Locatie Dames A Heren A
18-01-09 Meersquash Hoofddorp    
 
22-11-08 Stadjershal Groningen n.v.t. n.v.t.
24-10-08 Flevoparq Dronten Dagmar Vermeulen Gilly Lane
04-10-08 Squash Ede Milja Dorenbos Tom Hoevenaars
06-07-08 Victoria GRAND FINAL Natalie Grinham Lucas Buit
01-06-08 Squash Almere Dagmar Vermeulen Ryan Down (USA)
10-05-08 SRCA Alphen Cigany Sierveld Yasser Fayez
05-04-08 All Inn Utrecht Dagmar Vermeulen Piedro Schweertman
22-03-08 Squash Utrecht Tricia Chua Jay Francis
23-02-08 Squash Delft Bea de Dreu Spitse Gilly Lane (USA)
02-02-08 Stadjershal Groningen Dagmar Vermeulen n.v.t.
20-01-08 Squash & Wellness Bussum Annelize Naude Gilly Lane (USA)
 
16-12-07 Squash Hillegom Dagmar Vermeulen Lucas Buit
24-11-07 Amstelpark Cigany Sierveld Frank Hartkoren
28-10-07 Squash Vorden Karen Kronenmeyer Martijn Kock
07-10-07 MeerSquash Karen Kronenmeyer Piedro Schweertmann
15-09-07 Squash Ede Karen Kronenmeyer Stephan Galifi (Fra)
30-06-07 All Inn Utrecht GRAND FINAL Natalie Grinham Lucas Buit
02-06-07 Squash Almere n.v.t. Bradley Hindle (Aus)
21-04-07 Squash City Amsterdam Margriet Huisman Piedro Schweertman
07-04-07 Squash Utrecht Elise Ng (Hgk) Jay Francis
25-03-07 MeerSquash Natalie Grinham (Aus) Sebastiaan Weenink
21-01-07 Beverwijk Annelize Naude Lucas Buit
06-01-07 Squash Delft Bea de Dreu Spitse Lucas Buit
 
17-12-06 Squash Hillegom Bea de Dreu Spitse Sebastiaan Weenink
26-11-06 Amstelpark Dagmar Vermeulen Sebastiaan Weenink
18-11-06 Esrein Hengelo Milja Dorenbos Glenn Keenan (Aus)
22-10-06 Squash Apeldoorn Frania Gill Buchert (sch) Bradley Hindle (Aus)
01-10-06 Squash & Wellness Bussum Dagmar Vermeulen Jeroen van Vilsteren
10-09-06 Squash Ede Margriet Huisman Lucas Buit
02-07-06 Amstelpark GRAND FINAL Margriet Huisman Lucas Buit
03-06-06 Squash Utrecht Margriet Huisman Lucas Buit
07-05-06 Squash City Amsterdam Nicol David (Mal) Lucas Buit
08-04-06 SRC Alphen a/d Rijn n.v.t. Rene Mijs
25-03-06 Meersquash Bea de Dreu Spitse Lucas Buit
27-02-06 Squash Beverwijk Milja Dorenbos Lucas Buit
06-01-06 Squash Delft Bea de Dreu Spitse Lucas Buit
 
18-12-05 Squash Hillegom Vanessa Atkinson Lucas Buit
27-11-05 Squash & Wellness Bussum Dagmar Vermeulen Lucas Buit
19-11-05 Squash Apeldoorn Dagmar Vermeulen Ronald vd Boogaard
22-10-05 Squash Hoogezand Orla Noom Felix Kremer (A/B)
25-09-05 Squash Ede Orla Noom Lucas Buit
03-07-05 Meersquash (Grand Final) Josna Chinappa (Ind) Joe Kneip (Aus)
22-05-05 SRC Alphen ad Rijn n.v.t. Raj Nanda (Aus)
20-03-05 Amstelpark Orla Noom Joe Kneipp (Aus)
19-02-05 Squash Utrecht Ivy Pochoda (USA) Marc Reus
23-01-05 Squash Bussum Annelize Naude Tony James (Aus)
 
19-12-04 Victoria Karen kronenmeyer Gavin Jones (Wal)
07-11-04 Squash Ede Annelize Naude Stephan Galifi
10-10-04 Squashmere Catline Cauwels (Bel) Tommy Berden
04-07-04 Squash Utrecht (Grand Final) Natalie Grinham (Aus) Stephan Galifi (Fra)
09-05-04 Meersquash Orla Noom Glenn Keenan (Aus)
21-03-04 Squash World Vanessa Atkinson Marc Reus
01-02-04 Squash Zwolle Annelize Naude Michael Corren (Aus)
 
08-11-03 Victoria Rotterdam Ivy Pochoda (USA) Stephan Galifi Fra)
27-09-03 Squash Ede Margriet Huisman Stephan Galifi (Fra)

WilsonRanglijstallertijden(toernooititels)
  Heren A #     Dames A #
1. Lucas Buit 15   1. Dagmar Vermeulen 10
2. Stephane Galifi (FRA) 5   2. Annelize Naude 5
3. Sebastiaan Weenink 3   3. Margriet Huisman 5
4. Piedro Schweertman 3   4. Bea de Drea Spitse 5
5. Gilly Lane (USA) 3   5. Karen kronenmeyer 4
6. Joe Kneipp (AUS) 2   6. Orla Noom 4
7. Marc Reus 2   7. Natalie Grinham (AUS) 4
8. Bradley Hindle (AUS) 2   8. Milja Dorenbos 3
9. Glenn Keenann (AUS) 2   9. Vanessa Atkinson 2
10. Jay Francis (ENG) 2   10. Ivy Pochoda (USA) 2

Klassementswinnaars Toernooi.nl Ranglijst
Seiz. Heren A Heren B Heren c Heren D Dames A Dames B Dames C
07/08 F. Hartkoren R. Wiesehahn R. Versloot T. Lucas D. Vermeulen W. GŁnther M. Kries
06/07 S. Weenink R. Schuurmans H. Smit T. Schwab D. Vermeulen M. de Graaf L. Lagerweij
05/06 L. Buit R. de Bruijn H. Reekers R. van Beek D. Vermeulen M. GŁnther W. GŁnther
04/05 M. Reus H. Cardinaal
A. Krist
K. Huisman M. Schults D. Vermeulen L. Tatuhey M. GŁnther
03/04 M. Reus A. Krist R. Prins K. Manuhutu D. Vermeulen M. ter Sluis T. ter Sluis
Wilson Team Elite








































  © 2007 Wilson Tour 2009 / 10